Články

Prodlužování řas

kosmetika 5Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu. Propůjčí vám dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě a nevyžadují náročnou údržbu.

Na jakém principu permanentní řasy fungují?

Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a zároveň pevné.
Permanentní řasy se vyrábějí v délkách od 7 do 17 mm, v mnoha barvách a v několika tvarech a tloušťkách. Díky tomu lze vhodným výběrem aplikovaných řas korigovat tvar oka i přizpůsobit vzhled dle přání zákaznice. Od naprosto přirozeného po vysoce extravagantní. Prodloužení řas udělá Váš pohled neodolatelným.

S permanentními řasami B-lashes se ráno probudíte již „nalíčená“, jste kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání, sauna, tanec bez obav z kruhů pod očima.

Řasy B-lashes jsou také ideálním řešením pro zvláštní příležitosti, jako svatby či fotografování. Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí.

Aplikace trvá 2 až 3 hodiny, dle počtu aplikovaných řas. Doplňování odrostlých řas se provádí jednou za 3 – 4 týdny. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují.

Cena:

  • První aplikace: 1100 Kč
  • Doplnění řas: 300 – 600 Kč
  • Odstranění zbytku řas: 200 Kč